Produkte > NS > LM2575T-15
LM2575T-15 NS
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm2575-n
Hersteller: NS
09+
auf Bestellung 8047 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM2575T-15 NS
Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-5, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 52kHz, Voltage - Input (Max): 40V, Topology: Buck, Supplier Device Package: TO-220-5, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4V, Voltage - Output (Min/Fixed): 15V, Part Status: Not For New Designs.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM2575T-15 LM2575T-15
Produktcode: 79916
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : NS 76b87b6hi76gfufg6f78g5868.pdf IC > IC lineare Spannungsregler
Gehäuse: TO-220-5
Uin, V: 7...40
Uout,V: 15
Bemerkung: Фіксований
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl Preis
LM2575T-15 LM2575T-15 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm2575-n Conv DC-DC 4V to 40V Step Down Single-Out 15V 1A 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
Produkt ist nicht verfügbar
LM2575T-15 LM2575T-15 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm2575-n Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-5
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Supplier Device Package: TO-220-5
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4V
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Part Status: Not For New Designs
LM2575T-15 LM2575T-15 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm2575-n Switching Voltage Regulators SIMPLE SWITCHER 1A Step-Down Voltage Regulator 5-TO-220 -40 to 125