Produkte > LUMINARY MICRO > LM3S2410-IQC25-A2
LM3S2410-IQC25-A2
LM3S2410-IQC25-A2 Luminary Micro
TXII-S-A0003389499-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Luminary Micro
Description: IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Program Memory Size: 96KB (96K x 8)
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.25V ~ 2.75V
Connectivity: CANbus, IrDA, Microwire, SPI, SSI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14)
Number of I/O: 60
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM3S2410-IQC25-A2 Luminary Micro
Description: IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Program Memory Size: 96KB (96K x 8), RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: ARM® Cortex®-M3, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.25V ~ 2.75V, Connectivity: CANbus, IrDA, Microwire, SPI, SSI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14), Number of I/O: 60, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote LM3S2410-IQC25-A2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM3S2410-IQC25-A2 LM3S2410-IQC25-A2 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm3s2410 Description: IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
RAM Size: 32K x 8
Core Size: 32-Bit Single-Core
Number of I/O: 60
DigiKey Programmable: Verified
Produkt ist nicht verfügbar
LM3S2410-IQC25-A2 LM3S2410-IQC25-A2 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm3s2410 TXII-S-A0003389499-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw ARM Microcontrollers - MCU Stellaris Cortex M-3 CAN 10-Bit ADC