LM50-23B05-Q
LM50-23B05-Q Mornsun America, LLC
LM50-23B05.html
Hersteller: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 50W
Packaging: Box
Power (Watts): 50W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, CE, cURus, UL
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 10 A
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM50-23B05-Q Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 50W, Packaging: Box, Power (Watts): 50W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CCC, CE, cURus, UL, Efficiency: 83%, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 10 A.