Produkte > MORNSUN AMERICA, LLC > LM50-23B05R2-Q
LM50-23B05R2-Q
LM50-23B05R2-Q Mornsun America, LLC
LM50-23B12R2.html
Hersteller: Mornsun America, LLC
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 50W 1
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" L x 2.56" W x 1.18" H (99.0mm x 65.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM50-23B05R2-Q Mornsun America, LLC
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 50W 1, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" L x 2.56" W x 1.18" H (99.0mm x 65.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 10 A.