Produkte > MORNSUN > LM50-23B12
LM50-23B12
LM50-23B12 Mornsun
LM50-23Bxx_Mornsun.pdf
Hersteller: Mornsun
AC-DC перетворювач на шасі, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 99 х 82 х 30 мм, Uвх (AC), В = 85...305, Uвх (DC), В = 120...430, ККД, % = 86, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 50, Тексп, °C = -30...+70, Iвих1, А = 4,2, Uізол., В = 4 000, Uвих, % = 1
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
verfügbar 33 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM50-23B12 Mornsun
Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CCC, CE, cURus, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 4.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM50-23B12 LM50-23B12 Hersteller : Mornsun America, LLC LM50-23B12.html Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, CE, cURus
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 4.2 A
auf Bestellung 181 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 52
LM50-23B12 Hersteller : MORNSUN LM50-23B12.html LM50-23B12
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
LM50-23B12 LM50-23B12
Produktcode: 199426
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Typ: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Eingangsspannung: 100...277 VAC
Ausgangsspannung: 12 V
Ausgangsstrom: 4,2 A
Leistung, max: 50 W
Abmessungen: 99x82x30 mm
Wirkungsgrad und Arbeitstemperatur: 86%, -30...70°C