LM50-23B24R2
LM50-23B24R2 Mornsun America, LLC
LM50-23B24R2.html
Hersteller: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 53W
Power (Watts): 53W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" L x 2.56" W x 1.18" H (99.0mm x 65.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Efficiency: 89.5%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 2.2 A
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM50-23B24R2 Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 53W, Power (Watts): 53W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" L x 2.56" W x 1.18" H (99.0mm x 65.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Efficiency: 89.5%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 2.2 A.