Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM53600NAEVM
LM53600NAEVM
LM53600NAEVM Texas Instruments
snau191.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVALUATION MODULE
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 3.8V ~ 36V
Current - Output: 650mA
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 2.1MHz