Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM76005QEVM
LM76005QEVM
LM76005QEVM Texas Instruments
snvu694
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM76005Q1
Packaging: Box
Voltage - Output: 1V
Voltage - Input: 3.5V ~ 60V
Current - Output: 5A