Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60A0-148M35SIAR
LMK60A0-148M35SIAR
LMK60A0-148M35SIAR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60a0-148351
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 148.3500MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 196mA
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 148.35 MHz
Base Resonator: Silicon
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60A0-148M35SIAR Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 148.3500MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 196mA, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 148.35 MHz, Base Resonator: Silicon.
Weitere Produktangebote LMK60A0-148M35SIAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK60A0-148M35SIAR LMK60A0-148M35SIAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60a0-148351 Standard Clock Oscillators High-Performance Low Jitter Differential Oscillator 6-QFM -40 to 85