Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60E0-156M25SIAR
LMK60E0-156M25SIAR
LMK60E0-156M25SIAR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e0-156m
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 110mA
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 156.25 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60E0-156M25SIAR Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 110mA, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Silicon.
Weitere Produktangebote LMK60E0-156M25SIAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK60E0-156M25SIAR LMK60E0-156M25SIAR Hersteller : Texas Instruments lmk60e0-156m.pdf Standard Clock Oscillators LMK60XX 5 X 7 MM 25 PPM 156M25 LVPECL