Produkte > SENSATA-AIRPAX > LMLB1-1RLS4-52-30.0-A1-01-V
LMLB1-1RLS4-52-30.0-A1-01-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER SINGLE POLE 30A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMLB1-1RLS4-52-30.0-A1-01-V Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER SINGLE POLE 30A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.