Produkte > MCGILL MICROWAVE SYSTEMS > LMR-195-FR Times Microwave
LMR-195-FR Times Microwave
LMR-195-FR Times Microwave McGill Microwave Systems
?attachment_id=1378&download_file=i6c8nj2p1oul7
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: LMR-195-FR Cable 250m Length (82
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-195
Cable Type: Coaxial - Riser
Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-195-FR Times Microwave McGill Microwave Systems
Description: LMR-195-FR Cable 250m Length (82, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-195, Cable Type: Coaxial - Riser, Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.