LMR-240-DB-50M
LMR-240-DB-50M McGill Microwave Systems
?attachment_id=20319&download_file=tqdxmznps2x3d
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 164'
Packaging: Spool
Length: 164.0' (50.00m)
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-240
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 200 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-240-DB-50M McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 164', Packaging: Spool, Length: 164.0' (50.00m), Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-240, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.