LMR-240-UF-1FT
LMR-240-UF-1FT McGill Microwave Systems
tmp_179820.tmp.pdf
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 1'
Packaging: Spool
Length: 1.0' (0.30m)
Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-240
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm)
Shield Type: Foil, Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 33400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-240-UF-1FT McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 1', Packaging: Spool, Length: 1.0' (0.30m), Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-240, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm), Shield Type: Foil, Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.