Produkte > MCGILL MICROWAVE SYSTEMS > LMR-240-UF-200FT
LMR-240-UF-200FT
LMR-240-UF-200FT McGill Microwave Systems
?attachment_id=132017&download_file=o6dj75swqkor2
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 200'
Packaging: Spool
Length: 200.0' (60.96m)
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-240
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-240-UF-200FT McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 200', Packaging: Spool, Length: 200.0' (60.96m), Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-240, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.