LMR-240-UF-200M
LMR-240-UF-200M McGill Microwave Systems
?attachment_id=132017&download_file=o6dj75swqkor2
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 656.2'
Packaging: Spool
Length: 656.2' (200.00m)
Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-240
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-240-UF-200M McGill Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-240 656.2', Packaging: Spool, Length: 656.2' (200.00m), Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-240, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.