Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMR36506MSCEVM
LMR36506MSCEVM
LMR36506MSCEVM Texas Instruments
snvu670a.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMR36506Q1
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 5.5V ~ 65V
Current - Output: 600mA
Frequency - Switching: 2.2MHz