Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMR36506RREVM
LMR36506RREVM
LMR36506RREVM Texas Instruments
snvu671.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMR36506
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 5.5V ~ 65V
Current - Output: 600mA
Frequency - Switching: 1MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMR36506
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Contents: Board(s)
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR36506RREVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMR36506, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 5.5V ~ 65V, Current - Output: 600mA, Frequency - Switching: 1MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMR36506, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Contents: Board(s).