Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZM33603EVM
LMZM33603EVM
LMZM33603EVM Texas Instruments
snvu565
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZM33603
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 2.5V, 3.3V, 5V or 12V
Voltage - Input: 4V ~ 36V
Current - Output: 3A
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZM33603
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
Part Status: Active
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZM33603EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZM33603, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 2.5V, 3.3V, 5V or 12V, Voltage - Input: 4V ~ 36V, Current - Output: 3A, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZM33603, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZM33603EVM LMZM33603EVM Hersteller : Texas Instruments snvu565 Power Management IC Development Tools LMZ33603 4V-36V 1V- 13.5VOutput3AEvalMod