Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP38856-1.2EVAL
LP38856-1.2EVAL
LP38856-1.2EVAL Texas Instruments
LP38856S-1.2_Eval_Brd.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: BOARD EVALUATION LP38856-1.2
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.2V
Voltage - Input: 3V ~ 5.5V
Current - Output: 3A
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LP38856
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP38856-1.2EVAL Texas Instruments
Description: BOARD EVALUATION LP38856-1.2, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.2V, Voltage - Input: 3V ~ 5.5V, Current - Output: 3A, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP38856, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Weitere Produktangebote LP38856-1.2EVAL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP38856-1.2EVAL Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fug%2Fsnva164b%2Fsnva164b.pdf Power Management IC Development Tools LP38856 EVAL BOARD