Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5951MF-1.8EV
LP5951MF-1.8EV
LP5951MF-1.8EV Texas Instruments
snva169
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LP5951
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 1.8V ~ 5.5V
Current - Output: 150mA
Contents: Board(s)
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LP5951
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5951MF-1.8EV Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LP5951, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 1.8V ~ 5.5V, Current - Output: 150mA, Contents: Board(s), Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5951, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active.