Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5951MF-2.5EV
LP5951MF-2.5EV
LP5951MF-2.5EV Texas Instruments
snva169
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LP5951
Packaging: Box
Voltage - Output: 2.5V
Voltage - Input: 1.8V ~ 5.5V
Current - Output: 150mA
Contents: Board(s)
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LP5951
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5951MF-2.5EV Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LP5951, Packaging: Box, Voltage - Output: 2.5V, Voltage - Input: 1.8V ~ 5.5V, Current - Output: 150mA, Contents: Board(s), Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5951, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote LP5951MF-2.5EV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP5951MF-2.5EV Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp5951 Power Management IC Development Tools LP5951 EVAL BOARD