Produkte > BIVAR > LPAR2-160-1000F-1-4
LPAR2-160-1000F-1-4
LPAR2-160-1000F-1-4 Bivar
LPAR2_160_1000F_1_4_A-3001886.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Right Angle Quad Station 2mm Flat
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPAR2-160-1000F-1-4 Bivar
Description: LED INDICATION, ROUND, CLEAR, FL, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Snap-In, Right Angle, Type: Rigid, Configuration: 4 Wide, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.00mm.
Weitere Produktangebote LPAR2-160-1000F-1-4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Snap-In, Right Angle
Type: Rigid
Configuration: 4 Wide
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.00mm