Produkte > BIVAR > LPAR4-200-1000F-1-4
LPAR4-200-1000F-1-4
LPAR4-200-1000F-1-4 Bivar
LPAR4_200_1000F_1_4_A-3001672.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Right Angle Quad Station 4mm Flat
auf Bestellung 86 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPAR4-200-1000F-1-4 Bivar
Description: LED INDICATION, ROUND, CLEAR, FL, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Snap-In, Right Angle, Type: Rigid, Configuration: 4 Wide, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.00mm.
Weitere Produktangebote LPAR4-200-1000F-1-4
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Snap-In, Right Angle
Type: Rigid
Configuration: 4 Wide
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.00mm