Produkte > BIVAR > LPAV4-200-1000F-1-4
LPAV4-200-1000F-1-4
LPAV4-200-1000F-1-4 Bivar
LPAV4_200_1000F_1_4_A-3001910.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Vertical Quad Station 4mm Flat
auf Bestellung 92 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPAV4-200-1000F-1-4 Bivar
Description: LED INDICATION, ROUND, CLEAR, FL, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: 4 High, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.00mm.
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: 4 High
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.00mm