LPNRK45SPNP Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: LOW PEAK NI PLATED CAPS
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.810" Dia x 3.000" L (20.57mm x 76.20mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 45A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Class: RK1
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPNRK45SPNP Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: LOW PEAK NI PLATED CAPS, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.810" Dia x 3.000" L (20.57mm x 76.20mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 45A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Class: RK1.