Produkte > BIVAR INC. > LPR4-0800-1000DL
LPR4-0800-1000DL Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 4.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Right Angle
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.00mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPR4-0800-1000DL Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 4.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Right Angle, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.00mm.
Weitere Produktangebote LPR4-0800-1000DL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LPR4-0800-1000DL LPR4-0800-1000DL Hersteller : Bivar LPR4-XXXX-XXXXXP.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Lens, 0.800 in. (20.3mm) Body Height, 3.000 in. (76.2mm) Body Length