Produkte > BIVAR INC. > LPR4-1000-3000FL
LPR4-1000-3000FL Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: IC
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPR4-1000-3000FL Bivar Inc.
Description: IC, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Right Angle, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.00mm.
Weitere Produktangebote LPR4-1000-3000FL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LPR4-1000-3000FL LPR4-1000-3000FL Hersteller : Bivar LPR4_XXXX_XXXXXP-3002004.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Flat Lens, 1.000 in. (25.4mm) Body Height, 2.000 in. (50.8mm) Body Length