Produkte > MURATA > LQG15HN4N7S02D
LQG15HN4N7S02D
LQG15HN4N7S02D Murata
lqg15hn4n7s02.pdf
Hersteller: Murata
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.0047uH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 0.7A 0.16Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 20825 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6536
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQG15HN4N7S02D Murata
Description: FIXED IND 4.7NH 700MA 0.16OHM SM, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQG15HN4N7S02D LQG15HN4N7S02D Hersteller : Murata lqg15hn4n7s02.pdf Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.0047uH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 0.7A 0.16Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
LQG15HN4N7S02D LQG15HN4N7S02D Hersteller : Murata Electronics JELF243B-0009.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 700MA 0.16OHM SM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
LQG15HN4N7S02D LQG15HN4N7S02D Hersteller : Murata Electronics JELF243B_0009-1699631.pdf RF Inductors - SMD 4.7 NH +-.3NH
Mindestbestellmenge: 18
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Air
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
Mindestbestellmenge: 112
LQG15HN4N7S02D Hersteller : Murata LQG_Murata.pdf Дросель SMD, L = 4,7 нГн, Розм = 1,00 х 0,50 х 0,55 мм, Точн., % = 0,3 нГН, Ic = 700 мА, Q = 8 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 230, SRF, МГц = 6 000, Конфіг. = 0402, Тексп, °C = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Повітряне,... Група товару: Індуктивності Ко
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
verfügbar 956 Stücke:
LQG15HN4N7S02D
Produktcode: 187938
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
JELF243B-0009.pdf Drosseln > Induktivität 0402
Produkt ist nicht verfügbar