Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQH32CNR15M33L
LQH32CNR15M33L
LQH32CNR15M33L Murata Electronics
JELF243A-0040.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 150NH 1.45A 36.4 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 36.4mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 1.45 A
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH32CNR15M33L Murata Electronics
Description: FIXED IND 150NH 1.45A 36.4 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 36.4mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 1.45 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQH32CNR15M33L LQH32CNR15M33L Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0040.pdf RF Inductors - SMD
auf Bestellung 3772 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
LQH32CNR15M33L LQH32CNR15M33L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0040.pdf Description: FIXED IND 150NH 1.45A 36.4 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 1.45 A
Mindestbestellmenge: 50
LQH32CNR15M33L Hersteller : Murata LQH32C_Murata.pdf Дросель SMD, L = 150 нГн, Idc, А = 1,45, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 28, SRF, МГц = 400, Габ. розм, мм = 3,2 x 2,5 x 1,7, Конфіг. = 1210, Тексп, °С = -40...+85, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од. вим: 20
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
verfügbar 20 Stücke:
LQH32CNR15M33L LQH32CNR15M33L
Produktcode: 87204
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Murata o05e-522697-datasheet.pdf Drosseln > Induktivität 1210
Номінал: 150 nH
Точність: ±20%
Габарити або типорозмір: 1210
Опис і характеристики: Індуктивність
Номінальный струм: 1450 mA
Опір: 0,028 Ohm
Produkt ist nicht verfügbar
LQH32CNR15M33L LQH32CNR15M33L Hersteller : Murata lqh32cnr15m33.pdf Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 0.15uH 20% 1MHz Ferrite 1.45A 0.0364Ohm DCR 1210 T/R