Produkte > MURATA > LQH43MN102K03K
LQH43MN102K03K
LQH43MN102K03K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1mH; 50mA; R: 25Ω; ±10%; LQH; 330mm
Case - mm: 4532
Inductance: 1mH
Operating current: 50mA
Resistance: 25Ω
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 2MHz
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -40...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH43MN102K03K MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1mH; 50mA; R: 25Ω; ±10%; LQH; 330mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 1mH, Operating current: 50mA, Resistance: 25Ω, Tolerance: ±10%, Manufacturer series: LQH, Resonant frequency: 2MHz, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -40...125°C.