Produkte > MURATA > LQH43PN470M26K
LQH43PN470M26K
LQH43PN470M26K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 47uH; 520mA; R: 0.718Ω; ±20%; LQH; 330mm
Case - mm: 4532
Inductance: 47µH
Operating current: 0.52A
Resistance: 0.718Ω
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 8MHz
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -40...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH43PN470M26K MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 47uH; 520mA; R: 0.718Ω; ±20%; LQH; 330mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 47µH, Operating current: 0.52A, Resistance: 0.718Ω, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: LQH, Resonant frequency: 8MHz, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -40...125°C.