Produkte > MURATA > LQH5BPN2R2N38K
LQH5BPN2R2N38K
LQH5BPN2R2N38K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2020; 2.2uH; 4300mA; R: 0.016Ω; ±30%; LQH; 330mm
Case - mm: 5050
Inductance: 2.2µH
Operating current: 4.3A
Resistance: 16mΩ
Tolerance: ±30%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 45MHz
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -40...105°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH5BPN2R2N38K MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2020; 2.2uH; 4300mA; R: 0.016Ω; ±30%; LQH; 330mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 2020, Case - mm: 5050, Inductance: 2.2µH, Operating current: 4.3A, Resistance: 16mΩ, Tolerance: ±30%, Manufacturer series: LQH, Resonant frequency: 45MHz, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -40...105°C.