Produkte > MURATA > LQP02TN20NJ02L
LQP02TN20NJ02L
LQP02TN20NJ02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 20nH; 120mA; R: 5Ω; ±5%; LQP; 180mm
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
Inductance: 20nH
Operating current: 0.12A
Resistance:
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: LQP
Resonant frequency: 2.3GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02TN20NJ02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 20nH; 120mA; R: 5Ω; ±5%; LQP; 180mm, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Inductance: 20nH, Operating current: 0.12A, Resistance: 5Ω, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: LQP, Resonant frequency: 2.3GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.