Produkte > MURATA > LQP02TN39NJ02L
LQP02TN39NJ02L
LQP02TN39NJ02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 39nH; 90mA; R: 7Ω; ±5%; LQP; 180mm
Case - mm: 0402
Inductance: 39nH
Operating current: 90mA
Resistance:
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.6GHz
Manufacturer series: LQP
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02TN39NJ02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 39nH; 90mA; R: 7Ω; ±5%; LQP; 180mm, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Inductance: 39nH, Operating current: 90mA, Resistance: 7Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.6GHz, Manufacturer series: LQP, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.