Produkte > MURATA > LQP02TQ20NJ02L
LQP02TQ20NJ02L
LQP02TQ20NJ02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 20nH; 140mA; R: 2.9Ω; ±5%; LQP; 180mm
Case - mm: 0402
Inductance: 20nH
Operating current: 0.14A
Resistance: 2.9Ω
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: LQP
Resonant frequency: 2.7GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP02TQ20NJ02L MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 20nH; 140mA; R: 2.9Ω; ±5%; LQP; 180mm, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Inductance: 20nH, Operating current: 0.14A, Resistance: 2.9Ω, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: LQP, Resonant frequency: 2.7GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.