Produkte > MURATA > LQW2BAS10NG0CL
LQW2BAS10NG0CL
LQW2BAS10NG0CL MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 10nH; 600mA; R: 0.1Ω; ±2%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Inductance: 10nH
Operating current: 0.6A
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±2%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 4.3GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BAS10NG0CL MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 10nH; 600mA; R: 0.1Ω; ±2%; LQW; 180mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Inductance: 10nH, Operating current: 0.6A, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±2%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 4.3GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.