Produkte > MURATA > LQW2BAS15NG0CL
LQW2BAS15NG0CL
LQW2BAS15NG0CL MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 15nH; 600mA; R: 0.17Ω; ±2%; LQW; 180mm
Case - mm: 2012
Inductance: 15nH
Operating current: 0.6A
Resistance: 0.17Ω
Tolerance: ±2%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 3.2GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BAS15NG0CL MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 15nH; 600mA; R: 0.17Ω; ±2%; LQW; 180mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Inductance: 15nH, Operating current: 0.6A, Resistance: 0.17Ω, Tolerance: ±2%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 3.2GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.