Produkte > MURATA > LQW2BAS22NG0CL
LQW2BAS22NG0CL
LQW2BAS22NG0CL MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 22nH; 500mA; R: 0.22Ω; ±2%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 22nH
Resistance: 0.22Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.5A
Tolerance: ±2%
Resonant frequency: 2.6GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BAS22NG0CL MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 22nH; 500mA; R: 0.22Ω; ±2%; LQW; 180mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Type of inductor: wire, Operating temperature: -55...125°C, Inductance: 22nH, Resistance: 0.22Ω, Roll diameter max.: 180mm, Operating current: 0.5A, Tolerance: ±2%, Resonant frequency: 2.6GHz, Case - mm: 2012, Manufacturer series: LQW.