Produkte > MURATA > LQW2BAS33NJ0CL
LQW2BAS33NJ0CL
LQW2BAS33NJ0CL MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 33nH; 500mA; R: 0.27Ω; ±5%; LQW; 180mm
Case - mm: 2012
Inductance: 33nH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.27Ω
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 2150MHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BAS33NJ0CL MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 33nH; 500mA; R: 0.27Ω; ±5%; LQW; 180mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Inductance: 33nH, Operating current: 0.5A, Resistance: 0.27Ω, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 2150MHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.