Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > LRC0201BK33NGV001T
LRC0201BK33NGV001T
LRC0201BK33NGV001T Johanson Technology Inc.
RF%20Ceramic%20Chip%20Inductors%20Rev%202008.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LRC0201BK33NGV001T Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Weitere Produktangebote LRC0201BK33NGV001T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LRC0201BK33NGV001T LRC0201BK33NGV001T Hersteller : Johanson Technology jti_cat_rf_ind-844822.pdf RF Inductors - SMD RF MLI 0201 33nH 10%