Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > LRW0805WG12NGG001E
LRW0805WG12NGG001E
LRW0805WG12NGG001E Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 4.1GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 150 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LRW0805WG12NGG001E Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 4.1GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 150 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Weitere Produktangebote LRW0805WG12NGG001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LRW0805WG12NGG001E LRW0805WG12NGG001E Hersteller : Johanson Technology johanson_jtins00019_1-1746979.pdf RF Inductors - SMD RF WWI 0805 12nH 2%