Produkte > LVSUN > LS-PC18-12V1A
LS-PC18-12V1A
LS-PC18-12V1A LVSUN
AC_DC-LV12_1.pdf
Hersteller: LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 1A; 12W; 82.7%
Output voltage: 12V DC
Body dimensions: 67x44x44mm
Efficiency: 82.7%
Operating temperature: -35...60°C
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Kind of power supply: mains; plug-in
Conform to the norm: Energy efficiency Level V
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Maximum output current: 1A
Length of output cable: 1.26m
Supply voltage: 100...240V AC
Power: 12W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Connectors for the country: Europe
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
auf Bestellung 1313 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LS-PC18-12V1A LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 1A; 12W; 82.7%, Output voltage: 12V DC, Body dimensions: 67x44x44mm, Efficiency: 82.7%, Operating temperature: -35...60°C, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Kind of power supply: mains; plug-in, Conform to the norm: Energy efficiency Level V, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Maximum output current: 1A, Length of output cable: 1.26m, Supply voltage: 100...240V AC, Power: 12W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Connectors for the country: Europe, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage.