Produkte > LVSUN > LS-PW36-12V3AV
LS-PW36-12V3AV
LS-PW36-12V3AV LVSUN
Hersteller: LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 3A; 36W; 82.7%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Power: 36W
Output voltage: 12V DC
Body dimensions: 80x44x44mm
Operating temperature: -35...60°C
Efficiency: 82.7%
Supply voltage: 100...240V AC
Connector variant: straight
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level V
Connectors for the country: Europe
Polarisation: positive inner pin
Kind of output connector: 5,5/2,1
Length of output cable: 1.2m
Maximum output current: 3A
auf Bestellung 310 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LS-PW36-12V3AV LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 3A; 36W; 82.7%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Power: 36W, Output voltage: 12V DC, Body dimensions: 80x44x44mm, Operating temperature: -35...60°C, Efficiency: 82.7%, Supply voltage: 100...240V AC, Connector variant: straight, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, Conform to the norm: Energy efficiency Level V, Connectors for the country: Europe, Polarisation: positive inner pin, Kind of output connector: 5,5/2,1, Length of output cable: 1.2m, Maximum output current: 3A.