Produkte > LVSUN > LS-PW36-15V2.4AV
LS-PW36-15V2.4AV
LS-PW36-15V2.4AV LVSUN
Hersteller: LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 15VDC; 2.4A; 36W; 82.7%
Operating temperature: -35...60°C
Kind of output connector: 5,5/2,1
Connectors for the country: Europe
Body dimensions: 80x44x44mm
Length of output cable: 1.2m
Maximum output current: 2.4A
Output voltage: 15V DC
Power: 36W
Efficiency: 82.7%
Supply voltage: 100...240V AC
Conform to the norm: Energy efficiency Level V
Operating modes: constant voltage
Connector variant: straight
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Type of power supply: switching
Polarisation: positive inner pin
Kind of power supply: mains; plug-in
auf Bestellung 386 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LS-PW36-15V2.4AV LVSUN
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 15VDC; 2.4A; 36W; 82.7%, Operating temperature: -35...60°C, Kind of output connector: 5,5/2,1, Connectors for the country: Europe, Body dimensions: 80x44x44mm, Length of output cable: 1.2m, Maximum output current: 2.4A, Output voltage: 15V DC, Power: 36W, Efficiency: 82.7%, Supply voltage: 100...240V AC, Conform to the norm: Energy efficiency Level V, Operating modes: constant voltage, Connector variant: straight, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Type of power supply: switching, Polarisation: positive inner pin, Kind of power supply: mains; plug-in.