Produkte > BRADY CORPORATION > LSZH-094-150-WT-S
LSZH-094-150-WT-S
LSZH-094-150-WT-S Brady Corporation
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.09" Dia (38.1mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LSZH-094-150-WT-S Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.09" Dia (38.1mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm).