Produkte > BRADY CORPORATION > LSZH-1500-150-W-S2
LSZH-1500-150-W-S2
LSZH-1500-150-W-S2 Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LSZH-1500-150-WT-S-2
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.75" W x 1.50" Dia (19.1mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.45" (19.1mm ~ 36.8mm)