Produkte > BRADY CORPORATION > LSZH-2000-2-WT-S-2
LSZH-2000-2-WT-S-2
LSZH-2000-2-WT-S-2 Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 1
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 2.00" Dia (25.4mm x 50.8mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LSZH-2000-2-WT-S-2 Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 1, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 2.00" Dia (25.4mm x 50.8mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm).