Produkte > BRADY CORPORATION > LSZH-500-150-YL-S
LSZH-500-150-YL-S
LSZH-500-150-YL-S Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.5" DIA X 1.5"W 1=250PCS
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LSZH-500-150-YL-S Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.5" DIA X 1.5"W 1=250PCS, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm).