Produkte > BRADY CORPORATION > LSZH-C-1000-WT
LSZH-C-1000-WT
LSZH-C-1000-WT Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 1 IN DIA X 5
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 0.60" Dia (25.4mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LSZH-C-1000-WT Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING, 1 IN DIA X 5, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 0.60" Dia (25.4mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm), Part Status: Active.